דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם! דדה פתוחה ומחכה לכם!
photo

אירועים בראשון

photo

גאורגיה במיטבה

במסעדת DEDA בראשון לציון, אנו שמים דגש על הפרטים הקטנים. מגישים לכם את המנות הגאורגיות המוכרות והאהובות, מהקלאסיות הנוסטלגיות ועד החדשנות המודרנית. חוויית הטעמים שאנו מציעים היא מסע מרהיב שמתחיל ברגע שאתם נכנסים ונמשך עד הלקיחה האחרונה, כאשר כל מנה היא פתח לעולם של מסורת ותרבות גאורגיות עשירות.

אווירה רגועה, שירות מצוין

ב DEDA ראשון לציון אנו מציעים לכם מרחבים נוחים ומרווחים, שירות נעים ומקצועי, ואווירה שמאפשרת לכם להרגיש כאילו אתם בבית. בין אם אתם מגיעים לאירוע מיוחד או פשוט לארוחה מרגיעה, אנחנו כאן להבטיח שתהלך חוויה חיובית ומרוממת.

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

תצפית 360 מעלות

אנו מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו ולצפות בסיור הווירטואלי שלנו ב-360 מעלות. תוכלו להתרשם מהמרחבים, העיצוב והאווירה שלנו ולהרגיש כאילו אתם נמצאים שם אפילו לפני שהגעתם!

מיקום מרכזי ונוח

ממוקם בלב העיר הרותחת ראשון לציון, DEDA הוא המקום האידיאלי להתכנס לארוחה או לחגוג אירוע. המיקום המרכזי שלנו הופך אותנו לנגישים ונוחים ללקוחותינו, בין אם אתם באים אלינו אחרי יום מלא בעיר או שאתם מחפשים מקום מיוחד לחגוג.

photo

לראות את התפריט

תפריט במחיר

220

לראות את התפריט — (586 Kb)

נגישות המסעדה

צרו קשר

דדה ראשון לציון

סניף ראשון לציון, רח' הרצל 75

שעות פעילות א' – ש' 12:00-24:00

טלפון: 1-700-700-165

background

let's be friends

התאמות נגישות באתר
שינוי צבע טקסט
שינוי צבע רקע
שינוי צבע כותרות
הגדלה והקטנת הגופן
שינוי מרווח בין שורות
שינוי מרווח בין אותיות
משלוחים
WhatsApp
פייסבוק
אינסטגרם
צור קשר